doutniky.etrafika.cz

Demonio Black

Značka Demonio
Země původu Nicaragua
Tvar Robusto
Délka 131.00 mm
Průměr 21.00 mm
Krycí list Super PremiumCuban Seed Criolo – Rich and Rare
Vázací list Sun Grown Cuban Seed Habano
Náplň Sun Grown Cuban Seed Habano
Balení Po 1, Po 3, Po 5, Jiné
Popis Stáří: tabák je opatrován nejméně 3 roky
Náplň: vysoce vyzrálý „Sun Grown Cuban Seed Habano“
Hlavní znaky: Velice dobře vyvážená chuť květin, lékořice a exotického koření s podtóny pražených oříšků. Závěr je jemný se znaky kakaa v chuti.
Dostupný v ČR Ano
Poznámky Stáří: tabák je opatrován nejméně 4 roky
Hlavní znaky: přírodně lehká krémová chuť se snoubí s charakteristickým květinovým aroma. Odborníci popisují doutník jako krémový, dobře vyvážený se stopami nugátu, mandlí a pomerančové kůry.
Ø Zpracování 9
Ø Chuť 6
Ø Kvalita/cena 3
Ø Síla 7
Ø Doba hoření 50 min
Průměrné hodnocení 6.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
23.04.2009 19:12:16
wurf
Celkové hodnocení 6 Doba hoření 50 minut
Síla 7 Chuť 6
Zpracování 9 Kvalita/cena 3
Nechával jsem si dost času, než jsem se rozhodl ohodnotit tento doutník. Jsem totiž z něho dost rozčarovaný. Doutník zaujme příjemným robustnějším tvarem a skvělým řemeslným zpracováním. Po celou dobu hoření měl doutník vyváženou květinovou chuť, nicméně ke konci hoření (ještě před 1/3) mi doutník poněkud zhořkl. Nejprve jsem se domníval, že to byla má chyba a že doutník jsem kouřil v příliš častých frekvencí, nicméně po dvou měsíců jsem si zapálil další a i po velmi opatrném kouření opět došlo k silné hořkosti ke konci hoření doutníku. I tak doutník je velmi dobrý, na můj vkus poněkud silnější, mám raději doutníky střední až slabší síly. Také nepříliš dobře hodnotím poměr cena/kvalita, jako nekubánský doutník dávám alternativu můj oblíbený Don Diego ann. 3 či Casa Blanca Presidente, ten se však v ČR nedá koupit. Rozhodoval jsem se mezi celkovém hodnocení 6 a 7, nakonce jsem se však rozhodl pro nižší stupeň.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí