doutniky.etrafika.cz

Quintero y Hno. Nacionales

Značka Quintero
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 140.00 mm
Průměr 15.87 mm
Krycí list Kuba natural
Vázací list Kuba natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 5, Po 25
Popis Nacionales, společně s příbuznými doutníky značky José L. Piedra, jsou primárně určeny pro trhy na Kubě a ve Španělsku, může tedy být těžší je objevit. Chuťově se jedná o silné doutníky s tabákovou chutí, tato je podpořena sladkými tóny cukru s nádechem bylin. Aroma je zemité a má spíš výraznější charakter.
Původ použitého tabáku bychom našli na plantážích Remedios v centrální části ostrova. Pokud je pro někoho sporná kvalita strojově vyráběných doutníků, vězte že v továrně jsou používány stroje, které pamatují počátek 19. století. Jedná se tedy o stroje, které jsou k tabáku šetrné, podstatnější tak zůstává manuální část práce. A ta je odvedena opravdu poctivě.
Cenově dostupné Nacionales jsou doutníky určené ke kterékoli příležitosti, vzhledem k síle je ale nelze doporučit začínajícím kuřákům.
Prstýnek č. 40
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 5
Ø Chuť 5
Ø Kvalita/cena 8
Ø Síla 8
Ø Doba hoření 45 min
Průměrné hodnocení 4.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
13.02.2009 13:03:37
wurf
Celkové hodnocení 4 Doba hoření 45 minut
Síla 8 Chuť 5
Zpracování 5 Kvalita/cena 8
Dobrý doutník za dobrou cenu. Doutníku nelze vůbec nic vytknout, ale také nic vychválit. Na pohodlné pravidelné kouření je však naprosto ideální a to především díky dobré ceně. Takže skutečně dobrý doutník za dobrou cenu!
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí