doutniky.etrafika.cz

Romeo y Julieta Mini

Značka Romeo y Julieta
Země původu Kuba
Tvar Cigarillo
Délka 83.00 mm
Průměr 8.00 mm
Krycí list Kuba
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
Balení Po 10
Popis Kapesní provedení tohoto balíčku doutníčků slibuje příjemně strávenou chvilku naplněnou dobrou chutí. Setkáváme se s dobře vybíranými listy, které byly strojově zpracovány do příjemně vonících lehčích cigarilek. Mají shortfiller úpravu, umistit je ale můžeme i do humidoru.
Prstýnek č. 19
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 6
Ø Chuť 8
Ø Kvalita/cena 7.4
Ø Síla 5
Ø Doba hoření 8 min
Průměrné hodnocení 7.2
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
19.01.2007 17:16:46
Johny
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 5 minut
Síla 3 Chuť 8
Zpracování 5 Kvalita/cena 9
Maličký doutníček hodící se,když není času nazbyt. Krásně připomene chuť velkých kousků .Aroma je strejné jako u kteréhokoliv jiného RyJ . Chuťově připomíná houby. Doporučuji kouřit během krátkých přestávek
21.06.2007 21:11:33
kinkort
Celkové hodnocení 6 Doba hoření 5 minut
Síla 5 Chuť 8
Zpracování 5 Kvalita/cena 8
Malý krasavec pro kratší chvilku. Kubánská chuť, strojová kvalita. Jako jiný Romeo y Julieta, jen vše má rychlejší spád. Z počátku nevýrazný pak jemný a ke konci peprný.
21.06.2007 21:31:15
Kili
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 8 minut
Síla 7 Chuť 6
Zpracování 7 Kvalita/cena 4
Malinký (short filler) společník pro krátké chvíle, chutí připomíná hořké uzené mandle, místy až nepříjemně houby. Poměrně výrazná a osobitá chuť, bohužel ale zbytečně drahý...
07.10.2007 11:23:18
Panic
Celkové hodnocení 9 Doba hoření 10 minut
Síla 5 Chuť 10
Zpracování 7 Kvalita/cena 10
Kouřím dýmky, ale občas se vyskytne potřeba přehodit chuť. V uspěchaných dobách času málo a nesplněných tužeb ještě více. Až na tomto serveru jsem se dověděl o možnosti vychutnat si doutník a přitom v jeho polovině nevyhlížet jeho konec z důvodu závratí a nevolnosti. Zpracování doutníčků je na vynikající úrovni. Pozor si pouze dejte na vlhký ret. Pokud si provlhčíte konec, díky malému průměru se zcela rozloží. Zapálit jej lze hned na první krátké ponoření do plamene a pak hoří rovnoměrně až do konce. Pokud taháte s rozumem, lze jej "dojet až k prstům" bez změny chuti. Chuť těchto cigarillosek je velmi jemná a lahodná. Přesto poskytují plný kouř jako větší sourozenci. S trochou trpělivosti se dá kouřit i déle jak 15 minut. Doutníček produkuje velmi kompaktní popel, u kterého se i přes malý průměr nepokoušejte odklepnout odhořelý konec kratší než 1cm. Ideál je 12mm, který lze v pohodě "odložit" o okraj popelníku. Tyto doutníčky jsou vhodné i na kouřovou přestávku s cigaretovými kolegy, respektive se dá vykouřit i celá krabka za večer v dobré společnosti, ale to se vám nikdy nepodaří, neboť určitě nabídnete i přátelům. V místnosti zanechávají výrazné, ale nevtíravé aroma. Doporučuji všem, kteří chtějí zdegustovat kvalitní tabák, ale s kouřením dospělých jedinců mají potíže. Chuť doutníčku je vhodná ke všem společenským nápojům kromě džusů a limonád, pouze společnou konzumaci s vínem nedoporučuje společenský protokol, ale chuti se meze nekladou:)
20.09.2008 19:37:12
Alter Egon
Celkové hodnocení 6 Doba hoření 10 minut
Síla 5 Chuť 8
Zpracování 6 Kvalita/cena 6
Výborný společník na kratičké chvilky, který nenápadně připomene chuť větších bratříčků. Zpočátku byl nasládlý, pak se jeho chuť ustálila a byla stejnoměrná až do samého konce. Cítil jsem mandle, aleh ouby jsem nezaznamenal.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí