doutniky.etrafika.cz

Jose L. Piedra Cremas

Značka Jose L. Piedra
Země původu Kuba
Tvar Petit Corona
Délka 134.00 mm
Průměr 15.00 mm
Krycí list Kuba
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
Balení Po 25
Popis José L. Piedra platí jako levná alternativa pro kvalitní doutníky. Každodenní doutníky za výhodnou cenu a přesto kubánské originály, jsou baleny z tabáku pocházejícího z regionu Vuelta Arriba (Santa Clara).
Doutníky jsou vyráběny ve střední velikosti a baleny jsou strojově. Kvalita přesto zůstává plně zachována a kuřák má jistotu příjemné zemité chuti typické pro kubánské doutníky.
Cremas dobře hoří a poskytují jemné krémové aroma s dřevitými tóny.
U Cremas je třeba zmírnit hodnocení, kvalita odpovídá nižší ceně.
Prstýnek č. 39
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 4.6
Ø Chuť 4.8
Ø Kvalita/cena 6.4
Ø Síla 4.5
Ø Doba hoření 43 min
Průměrné hodnocení 5.0
19.01.2007 16:35:55
Johny
Celkové hodnocení 4 Doba hoření 30 minut
Síla 5 Chuť 5
Zpracování 4 Kvalita/cena 7
Tento doutník byl pro mě zklamáním.Po přečtení poměrně velmi kladných recenzí ,jsem se rozhodl ho zkusit.Koupil jsem balení po pěti a už od pohledu nevypadaly doutníky moc kvalitně. Byly poměrně neumně zabaleny ("shortfiller"),avšak aroma nebylo špatné.Ačkoliv tmavší krycí list je jistě známkou silnější chuti ,byl jsem až překvapen jak silný byl.Chuť byla hořká a slaná.Tah dobrý. Ke konci se doutník snadno přehřívá a rozpadá.Doporučuji spíše po jídle večer.
02.02.2007 02:38:33
Miguel
Celkové hodnocení Doba hoření
Síla Chuť
Zpracování Kvalita/cena
Vyse uvedene radky mohu jen potvrdit - zklamani. Koupil jsem dva a druhy jsem kouril jen pro overeni prvniho dojmu. Ale jak se rika, proti gustu zadny disputat ...
28.05.2008 11:32:44
Alter Egon
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 60 minut
Síla 6 Chuť 7
Zpracování 5 Kvalita/cena 10
Jasně, existují hezčí a i lepší doutníky, ale tenhle doutník je vzhledem ke své ceně opravdu poctivě odvedená práce. Všechny co jsem měl měly dobrý tah, občas tedy hořeli nesouměrně, ale vždy jsem si s chutí vychutnal jejich krémovou chuť.
Určitě na ně nezanevřu
08.07.2011 16:24:36
Dzimbo
Celkové hodnocení 4 Doba hoření 45 minut
Síla Chuť 4
Zpracování 6 Kvalita/cena 5
Vůně velice pěkná, připomíná vůni delší dobu nepoužívané chaty. Ze začátku docela dobrá zemitá a mírně kořeněná chuť (nazval bych ji rašelinovou), ale během kouření mně i kamarádovi naše doutníčky minimálně 4X vyhasly. Když jsme zvýšili frekvenci potáhnutí, abysme předešli vyhasínání, doutník se začal přehřívat a zkazila se chuť. Dokouřil jsem ho sotva do poloviny. Možná to byla vada kusů i když se tvářily jako dobře zpracované, ale asi si ho už nedám... bohužel zklamání. A abych nezapoměl, hodí se k němu černá káva.
20.02.2012 18:28:23
klasik51
Celkové hodnocení 5 Doba hoření 48 minut
Síla 5 Chuť 5
Zpracování 3 Kvalita/cena 6
Na pohled nic moc, takové neučesané. Po zapálení jemná zemitá chuť, plný kouř, doutník s dobrým tahem. Ke konci raději skončit o trochu dříve, než jste zvyklí. Při dokuřování je ten konec dost měkej. Vykouřil jsem deset doutníků a jenom u dvou jsem musel znovu připalovat.
Za tu cenu to ale neni špatné pokouření.
01.10.2012 17:10:17
sektik
Celkové hodnocení Doba hoření 30 minut
Síla 2 Chuť 3
Zpracování 5 Kvalita/cena 4
Po nákupu prvních pár kusů byla zkušenost celkem dobrá, za cenu to byl kvylitní výkon, pak jsem ale na etrafice zakoupil celé balení 25ks a byl jsem z nich nešťastný. Ani jeden z těchto doutníků vůbec dobře netáhl. Musel bych mít plíce jako parní lokomotiva. Rozdával jsem je na svatbě a zkušenosti stejné, nikomu nechtěl hořet takže doutníky byli na vyhození:(Buď jestli byli špatně skladovány u dodavatele a nebo jsem natrefil na špatné kusy:(
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí