doutniky.etrafika.cz

Ramón Allones Specially Selected

Značka Ramón Allones
Země původu Kuba
Tvar Robusto
Délka 124.00 mm
Průměr 19.84 mm
Krycí list Cuba
Vázací list Cuba
Náplň Cuba
Balení Po 3, Po 5, Po 25
Popis Allones Specially Selected je klasické Robusto charakteristické tmavým krycím listem a plným tělem. Doplňuje ´´Svatou Trojici´´ společně se značkami Cohiba a Partagas, patří k takzvanému ´´výběru z výběru´´. Nemá sice takovou sílu a plnost jako Cohiba, pyšní se však výjimečným a jedinečným kouzlem chuti, která doutníku dává autentickou osobitost.
Bezvadně stavěný doutník má vynikající tah a perfektní hutný kouř. Typická vůně pro doutníky se nese v lehce zemitém duchu s náznakem mokrého sena. Po zapálení si můžete vychutnat tóny kávy a jemné kůže spolu se špetkou koření. Stálý tah a bohatý kouř je ve finále korunován výraznější, kořeněnou koncovkou.
Prstýnek č. 50
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování
Ø Chuť
Ø Kvalita/cena
Ø Síla 7
Ø Doba hoření 50 min
Průměrné hodnocení 8.0
19.01.2007 07:53:55
jcg67cz
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 50 minut
Síla 7 Chuť
Zpracování Kvalita/cena
klasicke zastupce klasickou kubanskou značku. patři pro mě do pětku nejlepsi robusto, nabizi zajimavou alternativu na serie D No.4 od Partagas, connoisseur No.1 od Upmann, Exhibition No.4 od R&J, Royal Corona od Bolivar (necham stranou Robusto Cohiba ze cenoveho duvodu). Silny, chuť kořeny, dřevo, Kuže, Kafe, kakao, ma bohatou paletu ktera se krasně vyvyji v pruběhu kouřeni. Je o nečo levňejši než D4, takže dobry kompromis qvalitu-cenu.
pro me patři do kategorie "musiš ho mít v humidoru"
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí