doutniky.etrafika.cz

Hoyo de Monterrey Petit Robusto

Značka Hoyo de Monterrey
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 102.00 mm
Průměr 19.84 mm
Krycí list Kuba natural
Vázací list Kuba natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 25
Popis Roku 2004 představila společnost Habanos S.A. Petit Robusto.

Dychtivě očekávaná, nová velikost v nabídce značky Hoyo de Monterrey, je zaměřena k uspokojení nejnáročnějších chuťových pohárků. Tento jemný doutník měřící 102mm s prstýnkem č. 50 se stal vyhledávaným kouskem právě pro své malé rozměry a optimální kvalitu.

Listy použité k vytvoření tohoto doutníku pochází z plantáží Hoyo de Monterrey, které se nachází v úrodné oblasti San Juan y Martinez River, přímo v srdci regionu Vuelta Abajo. Plantáže ´´Hoyo´´ mají velice dobrou pověst vycházející z faktu, že odsud pochází první tabákové listy užité pro výrobu kubánských doutníků již roku 1865.

To, co činí značku ´´Hoyo´´ jedinečnou, je atraktivní chuť. Tato uspokojuje kuřáky hledající delikátní, a nadto vonné havano, které je v chuti jemnější ale o to víc plnější a kompelxní. Petit Robusto je tak jemné a lehce zemité. Rozvíjí se postupně, přesto není agresivní. Znalci si jistě připomenou staré dobré časy Kuby, například starší sérii Rey Del Mundo – Royal Serie No. 3.

Prstýnek č. 50
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování
Ø Chuť
Ø Kvalita/cena
Ø Síla 7
Ø Doba hoření 30 min
Průměrné hodnocení 6.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
18.01.2007 21:15:01
jcg67cz
Celkové hodnocení 6 Doba hoření 30 minut
Síla 7 Chuť
Zpracování Kvalita/cena
moderni rozmer (novinka roku 2005 tušim), urceni pro kratky koureni a velky prumer. Prvny ktere jsem koupil byly ponekud mlady, tak ze jeste trochu hořky a s prichuty "čpavek". Posledni kusy krasne spi v mem humidorem, a obcas si pochutnam tato mala bomba. Bomba protoze hned se ukaze, jako plni koreny a silu, a tempo udržuje až na konce. Sila neni na ukor aroma, je to dobry doutnik na kratky ale plni okamžik.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí