doutniky.etrafika.cz

H. Upmann Magnum 46

Značka H. Upmann
Země původu Kuba
Tvar Corona
Délka 143.00 mm
Průměr 18.26 mm
Krycí list Kuba
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
Balení Po 25
Popis Magnum 46, klasika značky H. Upmann, je svými rozměry klasifikován jako Corona Gorda.
Má plné tělo a jemný, olejovitý krycí list. Je perfektně stavěný, dobře a pomalu hoří. Během kouření se objevují vyvážené tóny koření, kůže a hořké čokolády. Aroma je jemné a hladké.
Pro tento doutník platí, že čas ponechaný k jeho zrání v humidoru, mu jedině prospěje. Pokud dozraje, získáte perfektní longfiller, v němž zazní i jemné tóny vanilky, kávy a muškátového oříšku.
Prstýnek č. 46
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování
Ø Chuť
Ø Kvalita/cena
Ø Síla 5
Ø Doba hoření 65 min
Průměrné hodnocení 8.0
19.01.2007 16:36:46
jcg67cz
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 65 minut
Síla 5 Chuť
Zpracování Kvalita/cena
Corona Gorda je podle me ten spravny rozmer, akorat pro clovek ktery chce prodlouzit radost z toho co zazil s kratkimy doutnikami jako corona nebo robusto. V ramce nejuznavanejsi corona gorda, prave magnum 46 je jeden z nejlepsi podle me, spolecne s Punch-Punch od ... Punch.
Mam za sebou skoro 20, posledni z kabinet koupeni koncem roku 2005 peclive skovam na dobrou prilezitost. Bilance tech asi 20 kusu je velice pozitivni, az na par jedincu ktere nebyly tak chutove vyrazny a zajimave, nemel jsem neresitelny problem s konstrukce, tah vzdy OK nebo prilis OK, aroma "a la Upmann" to je jemny, orientovane na med, grillovane chleba ci dort, kafe, kakao, pak drevo, ale nikdy agresivny. Doporucuju!
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí