doutniky.etrafika.cz

Romeo y Julieta Puritos

Značka Romeo y Julieta
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 110.00 mm
Průměr 11.50 mm
Krycí list Cuba
Vázací list Cuba
Náplň Cuba
Balení Po 5
Popis Romeo y Julieta Puritos jsou malé doutníčky určené kuřákům hledajícím větší formát než Mini. Purito je tak jedním z možných kompromisů mezi dostatečně uspokojivým kouřem a menším formátem.
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 4
Ø Chuť 8
Ø Kvalita/cena 7
Ø Síla 5
Ø Doba hoření 23 min
Průměrné hodnocení 5.7
22.09.2007 18:39:37
Kili
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 20 minut
Síla 7 Chuť 8
Zpracování 7 Kvalita/cena 8
Velmi dobrý (longfillerový) kompromis mezi velkým doutníkem a cigarillem. Vyvážená, mírně nasládlá chuť a poměrně dost dýmu řadí tento doutník mezi jeden z mých oblíbených.
09.10.2008 21:34:22
Panic
Celkové hodnocení 2 Doba hoření 30 minut
Síla 3 Chuť 8
Zpracování 1 Kvalita/cena 5
No skoro bych už po chuti poznal značku RyJ. Petitky mne ale nabro odradily od této značky, ikdyž se vyznačuje výbornou chutí. Šok pro mne byl, když jsem neopatrně kus odlomil při rozbalování a zevnitř se vysypal šrot. Ano ano, není balen z celých listů, ale ze šrotovaných. Ztvrdlý krycí list (i přes správné skladování), falešný tah, i při tak malém průměru uhýbající plamen do strany, chcípání plamene (dělají to i jiné RyJ) Ne Ne, už nekoupím.
31.03.2009 21:51:23
Sufin
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 20 minut
Síla Chuť 8
Zpracování 4 Kvalita/cena 8
Po vybalení doutníčků z krabičky jsem se až lekl, jak jsou zabaleny v ošklivém balícím listu, který byl plný podivných hrbolů a divně skoro až překroucen. Další věc, co mě zajímala bylo, zda je to short/long filler...menší zklamání...náplň je ze sekaných listů. Rozhodl jsem se doutníčky vložit do humidoru, aby se ztvrdlý krycí list provlhčil. Během pobytu v humidoru mi jeden kousek trošku praskl, ale ne moc, naštěstí. Co se mi ještě na tomto doutníčku nelíbilo byl velice povolený prstýnek... Co se týče samotného kouření. Plamen nijak neuhýbal, hořel vyrovnaně a překvapilo mě i jak si držel popel (na svůj malý průměr). Chuť byla velice jemná, mírně sladká a zemitá. Jeho chuť jsem cítil v ústech až do večera. Určitě si ho zařadím mezi své oblíbené kousky, hned za RyJ coronitas en cedro. Určitě všem, kteří mají rádi jemné a malé doutníky, doporučuji!
Chci napsat recenzi na tento doutník

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí