doutniky.etrafika.cz

Romeo y Julieta Coronitas Cedro

Značka Romeo y Julieta
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 129.00 mm
Průměr 15.87 mm
Krycí list Kuba natural
Vázací list Kuba natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 25
Popis Coronitas Cedro je ručně dělaný doutník, řazený do třídy Petit Cetro. Má spíš jemný charakter, chuť je bohatá a plná. Je určen všem kuřákům vyznávajícím lehčí, delikátní doutníky. Kratší Coronitas má jemné čokoládové a vanilkové tóny s bylinným nádechem. Aroma má příjemně cedrový charakter.

Coronitas není ani silné ani příliš velké. Patří k cenově dostupným longfillerům, které coby dárek rozhodně potěší nejen vkusným balením v cedrovém proužku.

Prstýnek č. 40
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 8.4
Ø Chuť 8.8
Ø Kvalita/cena 9
Ø Síla 7.6
Ø Doba hoření 43 min
Průměrné hodnocení 8.2
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
02.03.2007 21:23:34
Johny
Celkové hodnocení 9 Doba hoření 40 minut
Síla 7 Chuť 10
Zpracování 8 Kvalita/cena 10
Tento doutník by se dal charakterizovat příslovím: za málo peněz hodně muziky. A je krásným příkladem toho, že doutník nemusí být drahý, aby byl dobrý. Doutníček je krásně prezentován a nutno říct, že cedrový kabátek mu opravdu sluší. Nádherné medově-oříškové aroma ještě podtrhuje velmi dobrou chuť doutníku. Tento petit cetro se dělá v poslední době pouze TOTALMENTE A MANO. Hoření dobré i tah v pořádku. Velmi dobře vypadající doutník, který ještě lépe chutná Vám určitě přinese radost. Krom toho je velmi jemný, takže ani nováčky či sváteční kuřáky určitě neodradí. Doutníček má opravdu moje plná doporučení. Pokud jste ho ještě neměli , tak ho určitě vyzkoušejte. Dle mého názoru je ještě lepší než Partagas mille fleur a určitě je to nejlevnější "značkový" longfiller na trhu. Jeden z mých nejoblíbenějších denních doutníků.
26.09.2008 21:42:19
Alter Egon
Celkové hodnocení 9 Doba hoření 45 minut
Síla 7 Chuť 9
Zpracování 8 Kvalita/cena 9
Musim naprosto souhlasit z minulou recenzí! Ve své cenové kategorii se jedná o naprostý skvost. Nejenže výborně vypadá, ale i výborně chutná! Je to středně silný doutník, který v sobě obsahuje nádherně dřevitou, místy až oříškovou chuť a tóny medu i květin. Má naprosto skvělý tah a rovnoměrně hoří, něměl jsem s ním žádný problém! Vůbec se mi ho nechtělo ani odkládat a skoro jsem si na konci spálil prsty :-)
08.01.2009 18:30:10
limo
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 40 minut
Síla 9 Chuť 9
Zpracování 10 Kvalita/cena 8
Co se chutí týče, je vše tak jak má být, popis snad říká vše, předchozí recenze taky, a skutečnost je možná i lepší. Až do konce jsem si vychutnával každý tah, a musím říct, že medově oříšková místy až sladkost mně naprosto potěšila. Jenom.. Můj kousek mně dvakrát bez příčiny vyhasl. Přičítám to raději sobě, tento doutník si nezaslouží být kárán... Možná jsem ho nějak hůř ošetřil v humidoru, je pravdou, že jsem si ho dopřál hned po dvou týdnech po koupi, mívám spíš zvykem nechat vše uležet alespoň půl roku, ale tady jsem byl až příliš natěšen na pochoutku. Další kusy ponechám tradici a trpělivosti, a ozvu se s výsledkem. Každopádně ANO !
28.04.2010 13:38:34
Jirik
Celkové hodnocení 8 Doba hoření
Síla 8 Chuť 8
Zpracování 8 Kvalita/cena 9
Tento longfiller je ze začátku lehce peprný a chuťově nestabilní, ale po několika minutách se jeho chuť srovná a jsou cítit podtóny oříšků, kávy a medu. JInak vše řečeno. Byl jsem velice překvapen, že za takovou cenu jde kouřit slušnou Kubu. Nejlevněji jsem je viděl na www.longfiller.cz
22.03.2013 03:45:34
Kamil
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 45 minut
Síla 7 Chuť 8
Zpracování 8 Kvalita/cena 9
Po vykouření téměř celého 25 kusového boxu musím hodnotit vysoko. Připadá mi, že čím déle zůstanou v humidoru, tím jsou lepší. Balení v cedrových plátcích je efektní, konstrukce v pořádku, pár kousků bylo trochu víc utažených, ovšem bez negativního vlivu na tah. Chuť hladká, měkká, dřevitá se sladkými tóny. Na tak malý doutník je poměrně silný, síla se ke konci stupňuje. Hoření rovnoměrné po celou dobu. Chutná až do konce, dá se kouřit skoro do spálení prstů. Výborná volba za přijatelnou cenu pro denní kouření.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí