doutniky.etrafika.cz

Quintero y Hno. Panetelas

Značka Quintero
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 127.00 mm
Průměr 14.29 mm
Krycí list Kuba natural
Vázací list Kuba natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 25
Popis Panetelas jsou doutníky řazené do třídy Veguerito, společně s příbuznými doutníky značky José L. Piedra, jsou primárně určeny pro trhy na Kubě a ve Španělsku, může tedy být těžší je objevit. Chuťově se jedná o silné doutníky s vyloženě tabákovou chutí, tato je podpořena zemitým charakterem s kořeněným závěrem. Aroma je zemité a má spíš výraznější charakter.
Původ použitého tabáku bychom našli na plantážích Remedios v centrální části ostrova. Pokud je pro někoho sporná kvalita strojově vyráběných doutníků, vězte že v továrně jsou používány stroje, které pamatují počátek 19. století. Jedná se tedy o stroje, které jsou k tabáku šetrné, podstatnější tak zůstává manuální část práce. A ta je odvedena opravdu poctivě.
Cenově dostupné Nacionales jsou doutníky určené ke kterékoli příležitosti, vzhledem k síle je ale nelze doporučit začínajícím kuřákům. Osobité Panetelas mohou být vzhledem k menší velikosti vynikající tečkou za dobrou snídaní, zkuste s šálkem kávy.
Prstýnek č. 37
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 5
Ø Chuť 5
Ø Kvalita/cena 8
Ø Síla 8
Ø Doba hoření 30 min
Průměrné hodnocení 5.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
10.12.2010 00:01:28
purocule
Celkové hodnocení 5 Doba hoření 30 minut
Síla 8 Chuť 5
Zpracování 5 Kvalita/cena 8
Dobrý tah, nerovnoměrné hoření, ošklivý popel, celkem drsná a kořeněná chuť. Od tohoto doutníku nic svátečního nečekejte, je to takové levné obyčejné každodenní "kuřivo". A k takové příležitosti osobně preferuji spíše značku Jose L. Piedra.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí