doutniky.etrafika.cz

Quintero y Hno. Londres Extra

Značka Quintero
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 123.00 mm
Průměr 15.87 mm
Krycí list Kuba natural
Vázací list Kuba natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 25
Popis Londres Extra je řazen do třídy Standard a společně s příbuznými doutníky značky José L. Piedra jsou primárně určeny pro trhy na Kubě a ve Španělsku. Chuťově se jedná o velmi silné doutníky s vyloženě tabákovou chutí, tato je podpořena tóny dřeva a kůže. Aroma je zemité a má spíš výraznější charakter.
Původ použitého tabáku bychom našli v oblasti Vuelta Abajo a pokud je pro někoho sporná kvalita strojově vyráběných doutníků, vězte že v továrně jsou používány stroje, které pamatují počátek 19. století. Jedná se tedy o stroje, které jsou k tabáku šetrné, podstatnější tak zůstává manuální část práce. A ta je odvedena opravdu poctivě.
Cenově dostupné Londres jsou doutníky určené ke kterékoli příležitosti, vzhledem k síle je ale nelze doporučit začínajícím kuřákům.
Prstýnek č. 40
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 6
Ø Chuť 7.5
Ø Kvalita/cena 8.5
Ø Síla 4.5
Ø Doba hoření 40 min
Průměrné hodnocení 7.5
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
27.01.2007 17:36:25
Johny
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 40 minut
Síla 4 Chuť 7
Zpracování 5 Kvalita/cena 8
Cenově dostupný doutníček hodící-se při každé příležitosti .Doutník je strojově lisovaný . Zpracování je velmi dobré. Poskytuje chuťově poměrně omezený zážitek .A ani jeho síla nebyla podle mě moc velká . Stručně řečeno , jedná se o poctivý doutník za velmi dobrou cenu.
04.01.2010 00:07:10
Casper
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 40 minut
Síla 5 Chuť 8
Zpracování 7 Kvalita/cena 9
Tento doutník mne překvapil. Sice měl trochu horší tah a rozhodně se nejednalo o obláčky z mléka, ale to lze přisoudit horšímu kusu, což se stává i u drahých doutníků. Chuť bych popsal jako sladší ořechovou, která je velmi konstantní a mění se teprve až u samého konce. Co bych též rád vyzdvihnul je, že tento doutník mi zanechal velmi příjemnou chuť v ústech, vůni na rukou a oděvu i po zbytek dne. Pokud chválím tento doutník, tak samozřejmě s ohledem na to za jak nízkou je cenu. V této cenové relaci je to opravdu dobrá volba. Označil bych ho za sladší alternativu k José L. Piedra.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí