doutniky.etrafika.cz

Punch Punch Punch

Značka Punch
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 143.00 mm
Průměr 18.26 mm
Krycí list Kuba natural
Vázací list Kuba natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 25
Popis Nejen díky tradici se silné Punch Punch těší zasloužené oblibě, svým příznivcům poskytují stálou jistotu kvality i chuti. Nechte se okouzlit i vy tóny vlhké země, svěžího ovoce a koření, v druhé třetině následované špetkou oříšků a surové kůže až do vystupňovaného finále. Tajemství chuti je však skryto v dřevitém základu tabákových listů, jedinečný cedrový charakter je podpořen rašelinovým aroma.
Punch Punch značky Punch přímo vybízí k ochutnání, nejen znalci tak jistě ocení větší formát doutníku, který slibuje nejednu zajímavou chvilku. Pokud se ale s těmito doutníky teprve seznamujete, je lepší zvolit menší velikost, jejich síla může překvapit.
Prstýnek č. 46
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování
Ø Chuť
Ø Kvalita/cena
Ø Síla
Ø Doba hoření
Průměrné hodnocení 8.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
17.05.2007 13:48:42
HavanaBoy
Celkové hodnocení 8 Doba hoření
Síla Chuť
Zpracování Kvalita/cena
Moje číslo jedna mezi všemi doutníky. Tenhle doutník jsem poprvé ochutnal na Kubě a od té doby se k němu stále vracím. Pro mě je opravdu perfektní, má dobře vyvážený poměr mezi kořením a dřevitými chutěmi. Nehledě na to jsou tyhle doutníky dobře utažené a kouření je tak velice příjemné. Pochvalu zaslouží především hladký tah a bezvadné hoření. Je pravda, že rozměry mohou vzbudit obavy z možného špatného tahu nebo ztráty chuti, po zapálení to ale vždycky přejde. Jedinečná chuť a bohatý kouř, jen to chce poněkud víc volného času.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí