doutniky.etrafika.cz

Partagás Aristocrats

Značka Partagás
Země původu Kuba
Tvar Petit Corona
Délka 129.00 mm
Průměr 15.87 mm
Krycí list Kuba
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
Balení Po 5, Po 25
Popis Doutník výrazné tabákové chuti, doznívající ve velice jemnou chuť a vůni kávy a kakaa. Hedvábný krycí list a kvalitní provedení.
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 7.7
Ø Chuť 7.7
Ø Kvalita/cena 9.3
Ø Síla 8.3
Ø Doba hoření 58 min
Průměrné hodnocení 7.8
07.09.2008 19:06:12
Alter Egon
Celkové hodnocení 9 Doba hoření 75 minut
Síla 9 Chuť 9
Zpracování 9 Kvalita/cena 10
Tento doutník s plným tělem typickým pro tuto značku se nesl ve velice příjemné sladší oříškové chuti po celou dobu kouření, ke které se asi v polovině přidaly tóny čokolády a ke konci se všechno smísilo ještě s příjemnou kávovou chutí. Ještě nezapálený nádherně voní! Má vynikající tah, hustý mléčný dým a hoří rovnoměrně. Vzhledem k jeho plnosti a vydatnosti je ho třeba kouřit pomaleji a maximálně si vychutnávat každý potah a příjemné tabákové aroma. Dokouřil jsem ho až do úplného konce a i na konci si ponechával všechny své příjemné vlastnosti
06.03.2009 23:18:04
Johny
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 40 minut
Síla 8 Chuť 7
Zpracování 8 Kvalita/cena 9
Velmi dobrý doutník za velmi dobrý peníz . Zpracování je na vysoké úrovni . Tah byl perfektní . Hoření trochu nerovnoměrné , ale to se dá odpustit když přihlédneme k tomu co tento doutníček nabízí . Chuťově velmi zajímavý zážitek . Na začátku je prostší , co se nuancí týče . V druhé polovině se příjemně rozvinou zemité tóny do jemně oříškových a dřevitých . Spolu se sklenkou portského tvoří jedinečnou kombinaci . Za daný peníz má tento doutník má plná doporučení , ale pozor ! , radím doutník po koupi několik týdnů ponechat v humidoru. Jeho chuť je pak o mnoho lepší a tah také . Pokud hledáte levný kubánský doutník silné chuti , tak je Partagas Aristocrats jednou z nejlepších voleb .
02.05.2009 02:01:59
TiconLasmen
Celkové hodnocení 6 Doba hoření 70 minut
Síla 8 Chuť 7
Zpracování 6 Kvalita/cena 9
Doutník silné chuti a krásného tvaru. Chuť jsme si vychutnali, od počátku až do konce. Zklamání přišlo při dopalování tohoto doutníku. Hoření doutníku bylo nedokonalé u každého doutníku v jiné fázi se objevovaly vady. Struktura popelu svědčila o horší kvalitě balení, které se nám zprvu zdálo dobré. Intenzivní chuť však tyto vady vyrovnávala. Poměrem cena/kvalita bychom tento kousek doporučili, zejména díky intenzivní chuti, přestože při kouření je nutné dbát zvýšené pozornosti a péče o rovnoměrné hoření, než je obvyklé.
02.03.2012 10:58:45
kalimero
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 45 minut
Síla Chuť
Zpracování Kvalita/cena
Koupil jsem vzorek z roku 2010. Byly více utaženy než předchozí roky. Silná zemitá chuť, dřevo , káva, pepř. Výborné jsou kusy z roku 2006. 2008 jsou slabější co do chutě. Vše výborná stavba a tah. Koupil jsem tak kdysi v doprodeji strojové kusy. Rok 2001. Jsou trochu štiplavějsí, více pepře, ale pro mě chuť je boží.Připomínají mi místy chuť a vůni Gloria Cubana č.4. Rychleji hoří.
Chci napsat recenzi na tento doutník

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí