doutniky.etrafika.cz

Partagás 898 cabinet varnished

Značka Partagás
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 170.00 mm
Průměr 17.07 mm
Krycí list Cuba
Vázací list Cuba
Náplň Cuba
Balení Po 3, Po 5, Po 25, Jiné
Popis Tyto doutníky vypadají báječně v balení v řadách osm-devět-osm v lakované krabici. Velikost je harmonická; jsou o něco kratší a tenčí, než Churchill. Mají hladký a olejnatý krycí list. Již několik prvních tahů produkuje hustý dým, který však není dotěrný. Směs zemitých a kořeněných chutí předchází chuti medu. Zvláště jemný je prožitek ke konci kouření doutníku. Tento doutník by se měl kouřit v neděli.
Dostupný v ČR Ano
Poznámky pozor, existuje 898 cabinet unvarnished, a jedna se o jiny doutnik, ponekud mene dobry
Ø Zpracování 9
Ø Chuť 9.7
Ø Kvalita/cena 8.3
Ø Síla 6.5
Ø Doba hoření 77 min
Průměrné hodnocení 9.5
18.01.2007 11:12:08
jcg67cz
Celkové hodnocení 10 Doba hoření 75 minut
Síla 5 Chuť
Zpracování Kvalita/cena
v ramce partagas jeden z nejlepsi, na rozdil od ostatni zastupce teto znacky neni prilis silny, avsak hodne aromaticke. Dalias, nebo Lonsdale, to je jmeno toho rozmeru, znamena pomerne tenky a dlouhy doutnik. Ma to za nevyhodu ze pokud konstrukce neni dokonala, muze se koureni promenit za neprijemny chvili kde se budete snazit tahnout, zcervenate a z toho budete akorat nestastny. Zde plati jeste vic zasada peclive vybrat doutnik dostatecne plny ale bez "uzlu" nebo ne preplneny. Pokud se Vam podari, coz plati obecne pro vetsiny nabizeny doutniky (tato znacka nema vic problemu o kvalite nez ostatni, spis mozna mene), tak jste nasli raj ve doutnikove svete. Komplexni, menici se vuni a chuti, nikdy neni silny ale akorat. Pozor, Losndale vyzaduje taky velkou pozornost, pokud bude hlava mokra, tak se neda uz kourit. Potrebujete taky kolem zacatku tretiho tretinu se pustit do "degazing", to je tlacit plyny obsazeny v doutniku ven (foukat 5 az 10 vterin do doutniku, silne a pravidelne)... jinak je drahy, ale stoji to za to opravdu.
27.08.2007 19:58:32
Kili
Celkové hodnocení 9 Doba hoření 75 minut
Síla 9 Chuť 9
Zpracování 9 Kvalita/cena 8
Jak je u Partagasu zvykem i Cabinet Varnished je velmi silný doutník. Chuťově vyvážený během celého kouření - nasládlá, postupně až zemitá chuť. Možná mě trochu zklamal popel, od nějž bych čekal větší kompaktnost. Zpočátku produkuje celkem málo dýmu, což je ale postupem času bohatě vynahrazeno. Skutečně kvalitní doutník na dlouhá odpoledne.
03.12.2007 15:57:57
krpa
Celkové hodnocení 9 Doba hoření
Síla 6 Chuť 10
Zpracování 9 Kvalita/cena 8
Pokud nepočítám J.L.Piedru, tak moje první Kuba. A musím sebe pochválit za výběr a mistry baliče z Partagasu za jejich um. Vynikající doutník s kořeněnou chutí, která se až do konce rozvíjela. Perfektní tah hned od počátku, což vzhledem k délce (170mm) není vždy samozřejmostí. Vyrovnané a rovnoměrné hoření, díky němuž může kuřák v klidu vychutnávat hutný lahodný dým. Rozhodně doutník, k němuž stojí za to se vracet, i když jeho cena je nemalá.
10.12.2010 02:05:18
purocule
Celkové hodnocení 10 Doba hoření 80 minut
Síla 6 Chuť 10
Zpracování 9 Kvalita/cena 9
Můj nejoblíbenější doutník, který vzhledem ke kvalitě nepovažuji ani za drahý a doporučil bych ho i na oslavu nějaké mimořádné události. Fantastická nasládlá chuť, tahu a hoření není co vytknout, investovaných peněž nemůžete litovat!
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí