doutniky.etrafika.cz

Jose L. Piedra Conservas

Značka Jose L. Piedra
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 140.00 mm
Průměr 17.46 mm
Krycí list Kuba Natural
Vázací list Kuba Natural (Vuelta Abajo)
Náplň Kuba Natural (Vuelta Abajo)
Balení Po 1
Popis Conservas má obvykle velmi dobrý tah. Tento doutník je bohatý na zemité aroma s podtóny hrubší, kořeněné, rustikální, plné chuti s malými nádechy ostrosti kubánských vůní. Tento levný doutník nijak netrpí co do kvality zpracování a je středně silný.
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 5.5
Ø Chuť 7
Ø Kvalita/cena 8.5
Ø Síla 5.5
Ø Doba hoření 45 min
Průměrné hodnocení 6.5
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
21.05.2011 10:27:42
Fafa
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 50 minut
Síla 5 Chuť 8
Zpracování 6 Kvalita/cena 9
opravdu dobrý tah ,ihned PO zapálení žadná chutˇ,ALE TAK PO 5 MINUTÁCH ZVLÁŠTNÍ ZEMITÁ KOŘENĚNÁ CHUTˇKTERÁ MNE PŘÍJEMĚ PŘEKVAPILA .TENTO LEVNÝ DOUTNÍK JE PRO KAŽDODENNÍ KOUŘENÍ U MNE CELKEM STOUPL OPAVDU ZA MÁLO PENĚZ PŘÍJEMNÉ POKOUŘENÍ
09.02.2013 17:59:50
Kamil
Celkové hodnocení 6 Doba hoření 40 minut
Síla 6 Chuť 6
Zpracování 5 Kvalita/cena 8
Jose L. Piedra je značka, prezentovaná jako nejpopulárnější na Kubě u domácích konzumentů. Spolu s Cazadores největší doutník značky (Conservas je kratší a tlustší, váhově jsou stejné), oba by měly být ručně balené. Mám za sebou téměř 20 kousků, s žádným zatím nebyl vážnější problém.
Nezapálený doutník má příjemnou, trochu hrubší vůni. Konstrukce bývá dost nerovnoměrná, doutníky mají tendeci kolem poloviny zhasínat. Chuť je rustikální, zemitá, poměrně silná, typicky kubánská. Tah a hoření rovnoměrné, asi u pěti z dvaceti mi lehce za polovinou zhasl. Konec poněkud moc syrový až nahořklý pokud důsledně neodložím poslední třetinu.
Levnější kubánský doutník kde bezezbytku platí, že dostávám tolik, kolik jsem zaplatil. Asi ho nepoužiju na oslavu narozenin, ale pro běžné každodenní kouření vcelku dostačující.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí