doutniky.etrafika.cz

Jose L. Piedra Cazadores

Značka Jose L. Piedra
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 153.00 mm
Průměr 17.07 mm
Krycí list Kuba natural
Vázací list Kuba natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 5, Po 25
Popis Značka José L. Piedra se na trhu objevila roku 1880, kdy byla zaregistrována jako rodinný podnik rodiny Piedra. Tu tvořili bratři Vincente a José Lamadrid Piedra, kteří na Kubu přicestovali ze severního Španělska, provincie Asturias.

Listy používané k výrobě pochází z pěstitelské oblasti Vuelta Arriba, to zaručuje strojově vyráběným doutníkům dobrou kvalitu. Cazadore je doutníkem, který si nedělá nároky na vyšší kvalitu než kterou opravdu poskytuje, jedná se o běžné pokouření v kubánském duchu za dobrou cenu.

Krédo Cazadore by se dalo vyjádřit českým pořekadlem ´´za málo peněz, hodně muziky´´. Tento doutník je jemný až středně silný se zemitým nádechem a špetkou nasládlého koření. Neoplývá sice kvalitami klasického havana, přesto uspokojí i náročnější kuřáky hledající dobrý doutník za levný peníz.

Prstýnek č. 43
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 5.8
Ø Chuť 7.5
Ø Kvalita/cena 8.5
Ø Síla 6
Ø Doba hoření 47 min
Průměrné hodnocení 7.3
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
19.01.2007 16:54:47
Johny
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 45 minut
Síla 5 Chuť 9
Zpracování 8 Kvalita/cena 10
Asi nejlepší José L.Piedra . Nutno dodat také největší. Poskytuje celkem kvalitní zážitek.Chuť je směsicí zemito-peprných tónů. V třetí třetině je trošku sladší .Cena je ,jak jsme u této značky zvyklí, opravdu bezkonkurenční . Odpočinek v humidoru jeho kvalitu ještě zvýší. Pevný a dobře vypadající popel.Hoření a tah také bez výhrad . Opravdu "lidová" alternativa dobrého Havana..
03.12.2007 15:44:59
krpa
Celkové hodnocení 4 Doba hoření
Síla 5 Chuť 4
Zpracování 3 Kvalita/cena 5
Podprůměrný doutník. Zde musím podotknout, že kouření potažmo tedy i tuto recenzi velmi ovlivnil katastrofální tah, jelikož jeden ze mnou zakoupených z doutníků netáhl vůbec a druhý nepříliš dobře (můj špatný výběr v obchodě - málo zkušeností). Chuť doutníku je nevýrazná, hoření nepravidelné. Už si tento doutník nezakoupím. Než levnou Kubu, koupím za zhruba stejné peníze kvalitní doutník z Dominikánské republiky nebo Kostariky.
29.01.2008 07:44:12
sancho
Celkové hodnocení 10 Doba hoření 45 minut
Síla 8 Chuť 10
Zpracování 7 Kvalita/cena 10
Dle mého je to nejlepší Jose L. Piedra. Ale velice záleží na výběru. Musíte si dát hodně záležet a nebát se v obchodě odmítnout třeba deset doutníků než najdete ten pravý. Pokud pod krycím listem cítíte jakýkoli "suk" tak doutník nebrat! Pak se Vám doutník odmění velice příjemným zážitkem za bezkonkurenční cenu...
27.08.2008 16:09:29
mimoo
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 50 minut
Síla 6 Chuť 7
Zpracování 5 Kvalita/cena 9
Pripájam sa k obhajcom tejto "ludovej" cigary. Samozrejme, že s ňou nebudem oslavovať výhru v Stanley Cupe ani narodenie potomka - na to sú predsa iné klenoty- ale je to každodenná,spoľahlivá havana - krémovo sladkastá, príjemne akurát silná , výborná k doobedňajšej káve, alebo pre poobedňajšiu siestu.
Jej cena je naprosto úžasná a dovolím si nesúhlasiť s tvrdením, že za rovnakú cenu (t.j. do 50 CZK) si kúpite kvalitnú dominikánsku alebo kostarickú alternatívu.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí