doutniky.etrafika.cz

H. Upmann Coronas Junior

Značka H. Upmann
Země původu Kuba
Tvar Corona
Délka 115.00 mm
Průměr 14.29 mm
Krycí list Kuba
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
Balení Po 25
Popis Je udivující, jak dokážou kubánští výrobci doutníků zastavit čas a v tom čase se vrátit zpátky k tradičním tvarům doutníků.
Toto malé Havano je příslibem dobré budoucnosti. Má dobrou stavbu těla a formou se řadí k typu Cadete. Poskytuje velmi jemný kouř a dobře hoří.
Prstýnek č. 36
Dostupný v ČR Ne
Poznámky
Ø Zpracování 8
Ø Chuť 7
Ø Kvalita/cena 5
Ø Síla 8
Ø Doba hoření 30 min
Průměrné hodnocení 7.0
02.03.2009 00:42:45
Johny
Celkové hodnocení 7 Doba hoření 30 minut
Síla 8 Chuť 7
Zpracování 8 Kvalita/cena 5
Tento doutníček prodávaný v hliníkové tubě mě nakonec nezklamal. Zpracování doutníku je na velmi dobré úrovni. Hoření bylo rovnoměrné a popel také vypadal dobře . Bohužel jsem měl smůlu na příliš "utažený" kousek , takže tah rozhodně nemohu řadit k přednostem , ačkoliv se zřejmě jednalo jen o tento kus. Ze začátku jsem tedy nebyl příliš nadšený , ale v druhé polovině si doutník zlepšil reputaci . Zemité a dřevité nuance mě velmi potěšily. Aroma může být pro začínající kuřáky až příliš silné . Chvíli jsem váhal nad ještě slabším ohodnocení. Nakonec však převládla dobrá nálada , která mi po vykouření tohoto doutníčku zůstala. Takže solidní sedmička, která ale není definitivní , protože doutník rád vyzkouším a ohodnotím znovu .
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí