doutniky.etrafika.cz

H. Upmann Connoisseur No. 1

Značka H. Upmann
Země původu Kuba
Tvar --Jiný--
Délka 127.00 mm
Průměr 19.07 mm
Krycí list Kuba
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
Balení Po 25
Popis Tento doutník značky Upmann patří k takzvané nové generaci Havan.Je měkký až houbovitý, má výrazné chutě a vůně, lehký tah a perfektní hoření.
Connoisseur No. 1 je výborným úvodem k Robustům, setkat se můžeme i s označením Hermoso No. 4.
Prstýnek č. 48
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 7
Ø Chuť 6
Ø Kvalita/cena 6
Ø Síla 4
Ø Doba hoření 46 min
Průměrné hodnocení 8.0
17.01.2007 11:09:10
jcg67cz
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 50 minut
Síla 5 Chuť
Zpracování Kvalita/cena
Klasicke zastupce vysy tridu z Kuby. Krabicka byla koupena v Zeneve, je z roku 2001, a pokud nema problem s konstrukci (bohuzel rucna vyroba znamena i problem s kvalitou sen a tam), je podle mne idealni robusto, mene silni nez D4 od Partagas nebo Ramon allones Specially selected, a pritom bohatou chut... Pozor na vyber kdyz se koupi kusove, musi byt prilis ne tvrdi (pak nethne vubec), prilis ne mekky (neni plni, a tahne bez chuti). Ochutnat, je drahy (jeste vic v Cechach nez na zapadni evrope) ale stoji za to.
29.01.2009 00:52:07
Don Mio de la Gusto
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 42 minut
Síla 3 Chuť 6
Zpracování 7 Kvalita/cena 6
Vynikající kvylita byť za vyšší cenu (280,- kus). Jak píše recenzista nademnou souhlasím o tvrdosti: můj robusto nechtěl vůbec táhnou ani po pečlivém ořezu a však vypomohl dulčík a problém byl vyřešen. Doutník je ručně balen a krycí list je jako by byl z papíru není na něm skoro vůbec poznat žilnatina listu. Chuťově převládá opravdu květinové aroma a to mne nejvíce překvapilo, protože je to vůbec první doutník u kterého jsem tuto chuť vůbec pocítil. Long-Filler ja dobře navrstven a je většinou měkčí pokud je čerstvý a správně skladován. Binder je už lepších kvalit a pečlivě vybrán (řekl bych že aroma pochází z něj), ale wrapper je opravdu velice kvalitní. Chuť je slabší ale plná sladších tónů.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí