doutniky.etrafika.cz

Flor de Copan Corona

Značka Flor de Copan
Země původu Honduras
Tvar Corona
Délka 138.00 mm
Průměr 17.00 mm
Krycí list Connecticut Ekvádor
Vázací list Cubanito Honduras
Náplň Honduras a Nikaragua
Balení Jiné
Popis Světlý list Connecticut z Ekvádoru byl použit coby krycí list výborného jemnějšího longfilleru z Hondurasu. Náplň tvoří kombinace tabákových listů z Hondurasu a Nikaraguje, váže je Cubanito list opět z Hondurasu. Celá kompozice dobře baleného doutníku je ze začátku kořeněná, později se rozvine chuť lékořice. Závěr doutníku se nese v cedrovém tónu.
Prstýnek č. 40
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování
Ø Chuť
Ø Kvalita/cena
Ø Síla
Ø Doba hoření
Průměrné hodnocení 7.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
28.05.2007 18:16:33
Doutnik
Celkové hodnocení 7 Doba hoření
Síla Chuť
Zpracování Kvalita/cena
Měl jsem to ´´potěšení´´ ochutnat tenhle kousek z Hondurasu. Soudě dle krycího listu jsem měl představu že kouř bude hlavně jemný. Co taky čekat od světlýho krycího listu?
Začátek nebyl z nejhorších, ačkoliv jsem už kouřil poněkud zajímavější doutníky. Ta první třetina odhořela bez nějakého většího zážitku, spíš jsem se i těšil na druhou třetinu. Ta byla oproti první příjemnější, nevím zda to bylo balením nebo uzpůsobením tahu, přesto mi přišla jemnější.
No a finále fakt překvapilo, čekal jsem standartní zahřívání, u Coron se mi to stává téměř vždy. Tady však došlo ke změně, asi jsem se prokouřil k nějaké ostřejší vnitřní náplni. Musel jsem opravdu zpomalit a kouřit zlehka, jinak kouř hodně štípal jak na jazyku tak i na patře.
Závěrem mohu jen říct to, že tento doutník mě až tak neoslovil. Osobně po něm prahnout nebudu, další zkušenosti se ale nebráním. Možná by byl prospěl pobyt v humidoru?
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí