doutniky.etrafika.cz

Bolívar Tubos No. 1

Značka Bolívar
Země původu Kuba
Tvar Corona
Délka 142.00 mm
Průměr 16.67 mm
Krycí list Kuba Natural
Vázací list Kuba Natural
Náplň Kuba natural
Balení Po 3, Po 5, Po 25
Popis Doutník s tmavým krycím listem, plnou chutí a bohatým aroma. Má zemitou příchuť již tvoří vysoký podíl listů ligero, stejně jako skutečnost, že listů typu seco je víc než typu volado. Určen znalcům a vyznavačům silných chutí a výrazných vůní za přijatelnou cenu, balen jednotlivě v hliníkové tubě.
Prstýnek č. 42
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování
Ø Chuť
Ø Kvalita/cena
Ø Síla
Ø Doba hoření
Průměrné hodnocení 7.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
28.05.2007 17:48:29
HavanaBoy
Celkové hodnocení 7 Doba hoření
Síla Chuť
Zpracování Kvalita/cena
Přiznávám že s Bolívarem nemám žádnou předchozí zkušenost.
Snad i díky tomu mě až zarazila první třetina silným tónem, jakým se tenhle kouř rozezněl. Jak v puse, tak i v prostoru bylo cítit, že tenhle kouř má ´´grády´´. Napoprvé mě až zaskočilo štípání v nose, jakmile jsem ale přizpůsobil tah a trochu zpomalil, dým se zjemnil a byl příjemně kořeněný.
Faktem je, že ať je to co chce, to co dělá kubánské doutníky pravým chuťovým požitkem, Bolívar prostě má. Pochvalu pak zaslouží chutné špetky čokolády, hlavně pak momenty kdy se spojily s tóny kávy.
Příliš mě však neoslovila druhá třetina doutníku neboť nehořela úplně nerovnoměrně. Přesto zůstávám u pochvaly za jedinečný kouř. Moc bych za to ale nedal, že tenhle doutník nechat chvíli v humidoru, je v pořádku i tahle maličkost...
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí