doutniky.etrafika.cz

Bolivar Coronas Gigantes

Značka Bolívar
Země původu Kuba
Tvar Churchill
Délka 178.00 mm
Průměr 18.65 mm
Krycí list Kuba Natural
Vázací list Kuba Natural
Náplň Kuba Natural
Balení Po 25
Popis Julieta neboli Churchill je perfektně udělaný, vyrovnaný, bujný a plný všech chutí společně s vůní, prostě ´´prvotřídní Havana´´.
Bezvadné balení tabákových listů dělá tuto Havanu pravým drahokamem od Bolívara. Je to dáno osobitým charakterem doutníku, ideální je pro kuřáky, kteří chtějí chuťově stálé, vyzrálé Havano. V žádném případě není příliš silný, také ale není příliš jemný.
Je jemnější než doutníky H. Upmann, Partagas či Punch ve stejné velikosti. Naopak silnější než Tainos od El Rey del Mundo nebo Imperiales od Quai d´Orsay. Oproti Coronas Gigantes od Sancho Panza je vyváženější.
Prstýnek č. 47
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 8.5
Ø Chuť 8.5
Ø Kvalita/cena 7
Ø Síla 7
Ø Doba hoření 95 min
Průměrné hodnocení 8.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
15.07.2010 09:50:48
Drzmisek
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 90 minut
Síla 7 Chuť 9
Zpracování 8 Kvalita/cena 6
Jak bývá u tohoto Bolívara v charakteristikách uváděno, že jde o skvost mezi Bolívary, tak s tím mohu jen souhlasit. Máte před ním velký respekt, ale mile překvapí svou jemností a jen mírně nadprůměrnou sílou. Perfektně hoří, na rozdíl od jiných havan podobné velikosti. V této velikostní kategorii jsem vyzkoušel řadu vyhlášených havan, ale Coronas Gigantes zatím vede.
23.09.2013 17:05:06
Kamil
Celkové hodnocení 8 Doba hoření 100 minut
Síla 7 Chuť 8
Zpracování 9 Kvalita/cena 8
Od tohoto doutníků jsem očekával víc. Je to samozřejmě perfektně zpracovaný a ubalený doutník impozatní velikosti a vzhledu. Kouřil jsem déle než půldruhé hodiny, konstrukce a hoření v pořádku, bohatý kouř. Trochu mě zklamala chuť. Zemitá s chutí kůže a náznaky hořké čokolády. Ale byla taková plochá, nijak se nevyvíjela. Není pochyb, že to je skvělý kubánský doutník, ale už jsem kouřil lepší.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí