doutniky.etrafika.cz

Bolivar Coronas Extra

Značka Bolívar
Země původu Kuba
Tvar Double Corona
Délka 143.00 mm
Průměr 17.46 mm
Krycí list Kuba Natural
Vázací list Kuba Natural
Náplň Kuba Natural
Balení Po 25
Popis Základním řazením patří k typu Francisco. Doutník je delší než klasická Corona, díky tomu má směs větší sílu. Corona Extra je navržena, balena a sestavena tak aby tato Havana byla nejsilnější mezi Bolívary. Mezi Coronami je porovnatelná s Coronou od H. Upmanna a silnější než Hoyo du Roi od Hoyo de Monterrey.
Prstýnek č. 44
Dostupný v ČR Ano
Poznámky
Ø Zpracování 9
Ø Chuť 9
Ø Kvalita/cena 5
Ø Síla 9
Ø Doba hoření 60 min
Průměrné hodnocení 10.0
Máte-li zájem o zakoupení doutníku, klikněte zde.
25.01.2009 17:15:47
magicos
Celkové hodnocení 10 Doba hoření 60 minut
Síla 9 Chuť 9
Zpracování 9 Kvalita/cena 5
Když se mi poprvé dostal do ruky tento doutník, vypadal prostě dokonale. Musím dodat, že to byl kabinet, tedy vyzrálý doutník z 50 ks krabice. Bolivary jsem nikdy neměl až tak v oblibě, protože jsou na mne příliž silné, ale tento mi od samého začátku dělal chutě! Výrazné aroma a perfektní stavba těla dává již od prvníh tahů najevo, že je to doutník plného charakteru. Nemohu ovšem souhlasit s tím, že to je nejsilnější doutník zn. Bolivar! (Podstatně silnější jsou dle mého názoru Royal Coronas a Belicosos). Skvěle namíchaná směs má vyváženou chuť a doutník nabídne jejich širokou škálu. Od kakaovozemité, přes sladké dřevo, až po lehké ovocné tóny. Doutník po celou dobu pravidelně hořel a od začátku až do konce měl stejně silnou chuť.
Stal se tak jedním z mých oblíbených doutníků a již několikrát jsem se přesvědčil o tom, že je to doutník, na který si stojí za to udělat čas.
Chci napsat recenzi na tento doutník
Obrázek

Ministerstvo zdravotnictví varuje:
Kouření škodí Vám i lidem ve Vašem okolí